جستجوی آرامش در طبیعت، ویدیویی بسیار آرامش بخش همراه با موسیقی زیبای فلوت و صدای نوید بخش یک حس خوب است. در این ویدیو نوای بارش باران و صدای طبیعت که حس خوب زتدگی را برای ما به ارمغان می آورد را به تماشا خواهیم نشست.

ویدیو جستجوی آرامش در طبیعت حاوی تصاویری زیبا به همراه موسیقی آرامش بخش بر پایه اصول علمی می باشد. این سبک از موسیقی با دامنه و فرکانس های مختلف می تواند بر روح و جسم انسان تاثیر بگذارد که در تحقیقات علمی این موضوع به اثبات رسیده است. این فرکانسها، توسط شفابخشان باستان در تمدنهای پیشرفته برای آشکار کردن معجزات و تولید نعمت ها استفاده می شده اند و به منظور القاء حس آرامش در درون ما توسعه یافته اند.

در این سبک از موسیقی که در ویدیوی جستجوی آرامش در طبیعت تقدیم شما عزیزان شد، از فرکانس هایی مملو از حس مثبت و آرامش استفاده شده است که در قلب ما طنین انداز می شود. این موضوع موجب اتصال قلب و ذات معنوی ما می شود. این موسیقی به جای جدایی، وحدت ایجاد می کند، قلب ما را به آرامش می رساند  و ما را دلسوزتر و دوست داشتنی تر می کند و این سر آغاز شروع جهانی است که در آن با یکدیگر در وحدت و صلح زندگی کنیم.

موسیقی مبتنی بر این فرکانس ها این امکان را برای ما فراهم می کند که در مقابله با مشکلات، بهبود بخشیدن روابط با افراد خانواده و اتخاذ تصمیم درست در مواقع حساس در زندگی عملکرد بهتری داشته باشیم و می تواند عناصر تشکیل دهنده بدن ما را برای برقراری ارتباط با محیط خود تشویق کند. برای این که بتوانیم در شرایط خوب و مثبت تصمیم گیری کنیم، ابتدا باید حس و حال مثبت حود را دریابیم و نسبت به حفظ آن تلاش کنیم.

نظرات و هرگونه پیشنهادی را می توانید از طریق فرم دیدگاه ها طراحی شده در انتهای همین مطلب برای ما ارسال بفرمایید یا اگر خود شما ویدیوهایی مشابه دارید برای ما از طریق لینک تصاویر ارسالی شما ارسال کنید تا با اسم و نشانی خودتان روی سایت موفقیت موسسه MIE منتشر شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *