• راهکارهای آرامش و تغییر زاویه نگاه و مقدمه ای بر آن

  • جذب ثروت و قدرت ذهن و و ورودی های ذهن

  • جذب ثروت و قدرت ذهن و جذب انرژی

  • جذب ثروت و قدرت ذهن و تمرین و تکرار

  • جذب ثروت و قدرت ذهن و سخن پایانی

جذب ثروت و قدرت ذهن

جذب ثروت و قدرت ذهن و مقدمه ای بر آن

جذب ثروت و قدرت ذهن موضوع مقاله پیش رو است. قدرت ذهن هر فرد چه تاثیری در جذب ثروت در زندگی او دارد؟ آیا مغز انسان قدرت جذب اتفاقات مثبت را دارد؟ در این مقاله به موارد تاثیر ذهن در جذب ثروت پرداخته ایم. همانطور که می دانید مغز انسان دارای قدرت نا محدودی است و هیچ کس در این مورد شک ندارد. اصلی ترین توانایی انسان که سبب شکست و یا پیروزی او می شود، توانایی فکری و ذهنی اوست. جذب ثروت و قدرت ذهن دو موضوع وابسته به یکدیگرند. از نظر مطالعات علمی، مغز انسان در حالت عادی گرایش بیشتری به سمت منفی دارد تا به سمت مثبت. این حقیقت علمی سبب نمی شود که برای شکست ها و بدبینی های خود، توجیه داشته باشیم. بلکه ما را متوجه این حقیقت می کند که برای رسیدن به موفقیت در درجه اول باید به جذب ثروت و قدرت ذهن باور داشته باشیم.  اگر بخواهیم به سمت مثبت حرکت کنیم و اتفاقات مثبت را جذب کنیم، باید تمرکزمان را روی چیزهای مثبت و زیبایی ها بگذاریم. مقالات بیشتر در خصوص جذب ثروت و قدرت ذهن را می توانید در وب سایت موفقیت موسسه ملک پور مطالعه فرمایید.

فایل تصویری موسسه ملک پور در خصوص جذب ثروت و قدرت ذهن

فایل صوتی موسسه ملک پور در خصوص جذب ثروت و قدرت ذهن

جذب ثروت و قدرت ذهن و ورودی های ذهن

همانطور که ذکر شد مغز انسان در حالت عادی تمایل بیشتری به سمت افکار منفی دارد. دانستن این حقیقت سبب می شود که همواره ورودی های ذهنمان را کنترل نماییم و در صورت نیاز ورودی ها را تغییر دهیم. اما ورودی ذهن به چه معناست؟ می توان گفت ذهن شما مملو از چیزهایی است که می بینید و می شنوید. استفاده از کلمات مثبت سبب می شود ذهن شما به سمت اتفاقات مثبت گرایش یابد. اینکه ورودی های ذهنتان چه هستند، تاثیر به سزایی در جذب ثروت و قدرت ذهن شما دارد. تا آنجا که می توانید از کلمات مثبت استفاده کنید و زیبایی را به درون خودتان انتقال دهید. برای این کار همین الان شروع کنید. در یک جای آرام بنشینید و به طبیعت فکر کنید و به زیبایی های اطراف توجه کنید. در همین حین کلمات مثبت را تکرار کنید. کلماتی مانند: آرامش، ثروت، خوشبختی، خوشحالی، نیایش، انسانیت، فراوانی، عالی و زیبایی. این کلمات را مدام تکرار کنید. به میزانی که شما این کلمات را تکرار می کنید و از احساس خوب و موضوعات مثبت سخن می گویید، آرامتر و زیباتر می شوید و حس شما بهتر می شود.

جذب ثروت و قدرت ذهن و ورودی های ذهن

جذب ثروت و قدرت ذهن و جذب انرژی

همه چیز در این دنیا دارای انرژی است. حتی هر کلام و فکر شما دارای انرژی است. اگر شما خودتان را در طبیعت زیبا قرار دهید و کلمات زیبا را تکرار کنید، انرژی این کار سبب بهتر شدن احساستان خواهد شد، و سپس شروع به جذب چیزهایی در عالم می کنید که دوستشان دارید و برای رسیدن به آن ها تلاش می کنید. در مقابل هرچه قدر که از کلمات منفی بگویید، اتفاقات منفی و بد بیشتری را تجربه خواهید کرد. جذب ثروت و قدرت ذهن را با جذب انرژی مثبت، تقویت کنید. می دانید اخبار منفی با شما چه کار می کنند؟ فقط شما را غمگین، ناراحت و نا امید می کنند. از امروز سعی کنید انرژی مثبت بیشتری را جذب کنید و به مسائل زیباتر نگاه کنید. در ویدئو های هنر زندگی کردن شما می آموزید که چگونه انتظارات خود را کنتترل کنید. اینکه چطور از هیچ انسانی انتظار نداشته باشید الا خودتان.

جذب ثروت و قدرت ذهن و جذب انرژی

جذب ثروت و قدرت ذهن و تمرین و تکرار

تمرین و تکرار در مبحث جذب ثروت و قدرت ذهن بسیار مهم است. برای تقویت قدرت ذهن خود در راه جذب ثروت، تا جایی که می توانید از کلمات مثبت استفاده کنید و از زیبایی ها سخن بگویید. در نیایش خدا غرق شوید و به زیبایی ها لبخند بزنید. یکی دیگر از تمارین موثر مدیتیشن است. در روز حداقل برای چند لحظه تلاش کنید در جای آرامی قرار بگیرید و به صدایی آرمش بخش گوش کنید. فایل های صوتی انرژی مثبت و قانون جذب را مدام گوش کرده و در همه جا، با خود به همراه داشته باشید. کلمات مثبت، آرامش بخش و پر از انرژی را با خود تکرار کنید. کلاماتی مانند: سعادتمندی، خوشبختی، آرامش، زیبایی، فراوانی، نعمت، رهایی، سعادت، آرامش درونی، ثروت و … . در صحبت های معمولی خود تلاش کنید بیشتر از کلمات مثبت استفاده کنید.

جذب ثروت و قدرت ذهن و تمرین تکرار

زندگی نامه بیل گیتس
کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید
کتاب صوتی هفت عادت مردمان مؤثر
جذب ثروت و قدرت ذهن و سخن پایانی

جذب ثروت و قدرت ذهن که دو عامل به وابسته هستند، در این مقاله مورد بررسی قرار گرفت و عوامل تاثیرگذار این دو مهم نیز بیان شد. هر انرژی که به عالم بدهید همان به شما برمی گردد. کسانی که مدام مدیتیشن کنند، به آرامش درونی می رسند و هرچیزی که به آن فکر کنند سریعتر جذب می کنند. جذب ثروت و قدرت ذهن ، از طریق آرامش دورنی و انرژی مثبت امکان پذیر است. بنابراین سعی کنید آرام باشید و از کلمات مثبت استفاده کنید. کلمات مثبت علاوه بر داشتن انرژی مثبت، ورودی های مناسبی برای ذهن شما هستند تا جذب ثروت و قدرت ذهن را آسان تر کنند. شما با تمرین و تکرار کلمات مثبت می توانید وجود خود را مملو از حس مثبت نمایید و تمرکز خود را بر جذب ثروت و قدرت ذهن خود بگذارید. تمرکز خود را همچنین بر روی زیبایی های طبیعت بگذارید و به این صورت ورودی های ذهن قدرتمند شما که توانایی های بی حد و حصر دارد، ثروت را برای شما جذب کند. به خاطر داشته باشید که شما همچون آهنربایی در جذب مسائل مختلف عمل می کنید. جذب ثروت و قدرت ذهن سبب می شود که وجود خود را مملو از انرژی مثبت و آرامش کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *