• جذب ثروت و قانون جذب و ثروت نامحدود

  • جذب ثروت و قانون جذب و مقدمه ای بر ثروتمند شدن

  • جذب ثروت و قانون جذب و راز ثروتمند شدن

  • جذب ثروت و قانون جذب و مسئولیت پذیری

  • جذب ثروت و قانون جذب و فعل توانستن

  • جذب ثروت و قانون جذب و باورهای نادرست

راز مهم در زندگی

جذب ثروت و قانون جذب و مقدمه ای بر آن

جذب ثروت و قانون جذب ، رازهای ثروتمند شدن و چگونگی زندگی بهتر در این مقاله بصورت علمی و تخصصی مورد بررسی قرار گرفته است. به تمامی نکات و مسائل پیرامون جذب ثروت و قانون جذب در این نوشتار پرداخته شده است. ممکن است سوالاتی در زمینه موفقیت در ذهن شما نقش ببندد از جمله اینکه جذب ثروت و قانون جذب چه ارتباطی با هم دارند؟ راز ثروتمند شدن چیست؟ آیا موفقیت رمز و رازی دارد؟ در ادامه مطالب به این مباحث پرداخته خواهد شد. موفقیت فرآیندی تدریجی است که مستلزم فراهم آوردن شرایط و لوازم مورد نیاز برای آن است. شما عزیزان در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر درمورد جذب ثروت و قانون جذب ، مقالات و فایل های صوتی و تصویری موجود در سایت ها و شبکه های اجتماعی موسسه حقوقی ملک پور، همکار MIE اتریش، از جمله وب سایت موفقیت این موسسه را مطالعه و مشاهده نموده و به طور رایگان از آنها بهره ببرید تا شاهد تغییرات بزرگ و مثبت در زندگی خود باشید.

جذب ثروت و قانون جذب و شرایط عمومی آن

شاید این سوال همواره برای شما پیش بیاید که چگونه باید ثروتمند شوید به طوری که بتوانید ثروت خود را تا ۱۰ برابر یا حتی چند صد برابر افزایش دهید؟ بسیار مهم است که شما به چه کسی گوش می دهید و الگو و مربی شما در این امر کیست؟ متاسفانه اکثر کسانی که در خصوص ثروت مادی و قوانین کسب ثروت صحبت می کنند و دارای تریبون هستند خودشان موفقیت مالی خاصی را به دست نیاورده‌اند. ثروتمندان مشهوری چون وارن بافت، بیل گیتس، دونالد ترامپ و… وجود دارند که ثروتی افسانه ای دارند و به راحتی در خصوص رازهای ثروت خود سخن نمی گویند و عموماً کتابها و مقالاتی که از این افراد در بازار وجود دارد طی مصاحبه گزارشگرانی است که با آنها صحبت کرده اند، گویا اکثر افراد ثروتمند از رازی خبر دارند که تمایل ندارند همه از آن باخبر شوند.

 به راستی راز جذب ثروت و قانون جذب چیست؟ آنها از چه رازی با خبر هستند که افراد عادی جامعه از آن بی خبرند؟ اکثر این افراد ثروتمند دوست ندارند قوانین جذب و راز ثروتمند شدن را با همه به اشتراک بگذارند. از طرفی تریبون سخنرانی جذب ثروت و قانون جذب دست افرادی است که خود ثروتمند نیستند و نمی دانند درباره چه چیزی صحبت می کنند و بیشتر ادای ثروتمندان را در می آورند.

آقای دکتر ملک پور بخشی از اطلاعات قانون جذب ثروت را در ویدیوی هنر زندگی کردن ارائه می دهند که شما به تحلیل و قضاوت آنها بپردازید. سایت موفقیت MIE پیام های قانون جذب را به شما ارائه می دهد. جهت تماشای فایل ویدیویی قانون جذب روی این لینک کلیک کنید.

فایل تصویری موسسه ملک پور در خصوص جذب ثروت و قانون جذب

فایل صوتی موسسه ملک پور در خصوص جذب ثروت و قانون جذب

جذب ثروت و قانون جذب و ثروت نامحدود

اگر شما قوانین و اصول را باور داشته باشید و نسبت به مسیر آن آگاه شوید، شما بین ۲ الی ۴ سال نیاز دارید تا به یک ثروت غیر قابل تصور دست پیدا کنید. ثروتی که یک فرد عادی نمی تواند در طی زمان ۲ الی ۴ سال به آن دست یابد به طوری که اکثر افراد، ثروت شما را باور نخواهند کرد و قبول نمی کنند که یک فرد عادی در این زمان محدود به همچنین ثروتی دست پیدا کند.

تمام قوانین جذب ثروت و قانون جذب دارای اصولی هستند که باعث می‌شود در یک زمان معین، یک ثروت غیرعادی تولید شود. این به معنای یک شبه پولدار شدن نیست. از راکفلر پرسیدند؛ که شما یک شبه ثروتمند شدید و او پاسخ داد بله اما شبی که ۲۰ سال طول کشید!! راکفلر در طی ۱۳ الی ۱۴ سال اول با کار و تلاش سخت در زمینه جذب ثروت و قانون جذب گام برداشت و به آنها عمل نمود تا سر انجام قوانین و رازهای جذب ثروت را درک کرد و سپس در 5 سال آخر این قوانین را به کار گرفت و به یک باره زندگی او عوض شد. این مسیری است که تمام افراد ثروتمند و موفق جهان طی می نمایند.

راز زندگی بهتر

جذب ثروت و قانون جذب و مقدمه ای بر ثروتمند شدن

عموماً افراد ثروتمند دنیا دارای گروه های مخفی هستند و جلساتی را برای خود تشکیل می دهند تا با هم قوانین و رموز جذب ثروت را به اشتراک گذارند. بعضی از آن ها کارآموزانی را به شاگردی قبول می کنند و به آموزش آنها می پردازند. یکسری از محققین تحقیقاتی را انجام دادند و مشاهده کردند که راه های جذب ثروت و قانون جذب که افراد به پول و ثروت زیاد دست پیدا می کنند چیست. چطور می شود که انسان از قوای دماغی، ذهنی و فکری استفاده کرده و به یک ثروت، پول، زندگی عالی و فوق العاده دست پیدا می کند؟ امکان دست یابی به یک ثروت بی کران چطور میسر می شود؟

چطور می شود که شما در یک دنیایی قرار می گیرید که به فرمایش قرآن: “من حیث لا یحتسب” دنیایی که دارای ثروتی است که قابل محاسبه نیست، ثروت به زندگیتان ببارد. آیا اصول ثروت و قانون جذب پول مناسب همه افراد است؟ اگر شما در دایره امواج ثروت ساز نباشید و سطح فکر شما در مدار تولید ثروت نباشد و بیشتر به مشکلات بپردازید نمی توانید از شنیدن و یادگیری راه های جذب ثروت و بکارگیری قانون جذب لذت ببرید. اگر شما وارد سایت موفقیت MIE شدید، تا الان علاقمند بودید، مشتاق هستید و یک اشتیاق سوزان برای موفقیت در شما هست که به دنبال راه های جذب ثروت و قانون جذب آمده اید، شما یکسری از نشانه های آماده و در مسیر موفقیت بودن را دارید.

جذب ثروت و قانون جذب و راز ثروتمند شدن

در کتاب “بیندیشید و ثروتمند شوید” ناپلئون هیل برخی از اصول جذب ثروت بیان شده است. اما نکته قابل توجه این است، زمانی که کتاب ویرایش شد یک سری از کلمات مثل “قانون ارتعاش و امواج” از آن حذف گردید. به این ترتیب خیلی از نکات اصلی که به شما کمک می کند تا رهبری زندگی را به دست گرفته و ثروت و پول خود را چند برابر کنید در همه کتاب هایی که در طی این سالیان به چاپ رسیده اند، حذف شده اند. معمولاً افرادی که ثروتمند هستند و به راه های جذب ثروت و قانون جذب پی برده اند، دوست ندارند این راز و قوانین برای همگان فاش شود و ترجیح می دهند همیشه در دایره خود افراد ثروتمند باقی بماند. بنابراین اگر شما تمرکز کنید، دقت داشته باشید و به تحلیل این قوانین بر اساس ارتعاشات جهان خود بپردازید مسیر قانون جذب برای شما نیر روشن می گردد و وقتی از مسیر راه های جذب ثروت و قانون جذب آگاهی پیدا کردید، تعجب می کنید که انسان می تواند این قدر سریع به پول و ثروت دست پیدا بکند.

جذب ثروت و قانون جذب

جذب ثروت و قانون جذب و مسئولیت پذیری

شما در هر شرایطی که امروز قرار دارید به این دلیل است که خود این را خواسته اید، شما باید قبول کنید که مسولیت 100 درصدی زندگی را فقط و فقط خودتان بر عهده دارید و اگر این را قبول کنید و از امروز شروع کنید 5 سال دیگر نهایتاً سرمایه تان 500 برابر و حتی 1000 برابر خواهد شد. وابسته به اینکه چقدر جذب ثروت و قانون جذب را اجرا می کنید باید بتوانید ثروت و پول خود را افزایش دهید. پس این بسیار مهم است که به چه کسی گوش می دهید، الگو و مربی شما کیست؟ لطفا در این خصوص به داستان زیر توجه کنید:

 “روزی نویسنده ای کتابی را درباره راه های جذب ثروت و قانون جذب به نگارش در آورد و تمام قوانین و هنر ثروتمند شدن را عنوان کرد، وقتی کتاب تمام شد به این دلیل که خود فردی ثروتمند و موفق نبود از چاپ آن منصرف شد!! و ابتدا به تمام اصول موفقیت، راه های جذب ثروت و قانون جذب را که در کتاب خود عنوان کرده بود، عمل کرد و یکی از سوپر میلیاردرهای دنیا شد و سپس به چاپ و انتشار کتاب پرداخت. این کتاب قابلیت استفاده دارد. بنابراین شما باید دقت کنید که دارید از چه منبعی استفاده می کنید”

آقای دکتر ملکپور از زمانی شروع به تدریس راه های جذب ثروت و قانون جذب پرداختند که خود تمامی آن ها را به کار برده و در زندگی شخصی و کاری خود به نتیجه رسیدند. به طوری که اگر تمامی موفقیت ها و ثروت خود را از دست بدهند و دوباره از صفر شروع کنند، پنج سال دیگر می توانند در این نقطه باشند. بنابراین اصول جذب ثروت و قانون جذب را که آقای دکتر ملکپور در ویدیوی هنر زندگی کردن عنوان نموده اند، هر انسانی یاد بگیرد و به آنها عمل کند، می تواند زندگی خود را تغییر بدهد. نکته قابل تامل و توجه در خصوص افراد ثروتمند این است که آنها چندین سال به یادگیری، تمرین، عمل، آزمون و خطای این اصول، راه های جذب ثروت و قانون جذب می پردازند و در خیلی از دوران های زندگی خود شکست هایی را تجربه کرده اند تا در نهایت به نقطه ای رسیده اند که زندگی آنها کاملا دارای ثبات شده است.

اصولا جریان ثروتمند شدن، سیل پول به سمت زندگی و خوشبخت شدن، جریان ثابتی نیست و کاملا یک مسیر سینوسی (افتان و خیزان) دارد. بنابراین خیلی مهم است که ذهن شما دارای قابلیت مثبت اندیشی، هوشیار و تماماً در حال تمرین باشد. به همین دلیل، آقای دکتر ملکپور وقتی تمام این اصول موفقیت، راه های جذب ثروت و قانون جذب را شروع به تدریس کرده و آن را در قالب یک پکیج ارائه دادند، نام آن را هنر زندگی کردن گذاشتند.  هنر آمیزه ای از علم و تمرین است، شما نمی توانید یک نقاش حرفه ای باشید، مگر اینکه مدام تمرین کنید. شما باید همیشه حواستان باشد وقتی در دایره این اصول و مدار ثروتمند شدن قرار می گیرید، یک روز غفلت کنید، تمرین نداشته باشید دوباره از مسیر خارج می شوید و به نقطه اول خود باز می گردید. بنابراین مدام باید تمرین کنید. وقتی اصول موفقیت، راه های جذب ثروت و قانون جذب را یاد می گیرید، تمام خوشبختی و بدبختی است! و این خیلی مهم است که چه کسی دارد درباره این اصول با شما صحبت می کند.

جذب ثروت و قانون جذب و فعل توانستن

برای ذهن انسان هیچ محدودیتی نیست مگر محدودیتی که خود انسان برای خودش تعریف کرده است. طبق آیه قرآن: « وَسَخَّرَ لَكُم مَّا فِي السَّمَاوَاتِ وَمَا فِي الْأَرْضِ» به این نکته اشاره دارد که ما آسمان ها و زمین را به تسخیر در آوردیم و امروز ما شاهد این اتفاق هستیم و این پاسخ کسانی است که می گویند ما نمی توانیم، برای انسان هیچ محدودیتی وجود ندارد. راه های جذب ثروت و قوانین جذب یکی هستند و هرکس به اندازه نوع نگاه و ظرفیت خود برداشت می کند. برای درک بهتر این موضوع به حدیثی که از پیامبر اسلام نقل شده است توجه بفرمایید: حدیث بدین مضمون است که اگر ابوذر از دل سلمان خبر داشت یا برعکس، قطعاً همدیگر را می کشتند، مگر هردو از اصحاب پیامبر و مسلمان نیستند؟ پس چرا نسبت به دل هم آگاهی داشته باشند یکدیگر را می کشند؟! مگر هر دو از یک پیامبر و یک دین پیروی نمی کنند؟!!

منظور از این حدیث این است که یک اسلام وجود دارد اما هر مسلمانی یک برداشت از آن را می کند. جذب پول و قانون جذب نیز بدین صورت است که شما از الگو هایی که دارید براساس نوع برداشت خود تحلیل می کنید. بنابراین هرکس به اندازه ظرفیت خود از این دریای بی کران ثروت برداشت می کند. آیه ی دیگری نیز در قرآن کریم است که می فرماید: «اگر می خواستیم همه را به یک شکل می آفریدیم» یعنی اینکه ما قادر بودیم همه را به یک شکل خلق کنیم اما نخواستیم، ما انسان ها با هم متفاوت هستیم در دین، تفکر و رفتار هایمان. در ویدیوی هنر زندگی کردن کاملا به این موضوع که شما چه کسی را الگوی خود قرار می دهید پرداخته شده است. خیلی از افراد بر این باورند که ثروت چیز خوبی نیست و این تفکر غلطی است. بیشترین آیه ای که ما در روز تکرار می کنیم سوره حمد است که با شکرگزاری شروع می شود. شما باید به مرحله ای از آرامش آگاهی و ثروت برسید که در لحظه لحظه زندگی خود بتوانید شکرگذاری کنید و حمد و سپاس آن را به جای آورید.

جذب ثروت و قانون جذب

جذب ثروت و قانون جذب و باورهای نادرست

برای ذهن انسان هیچ محدودیتی نیست مگر محدودیتی که خود انسان برای خودش تعریف کرده است. طبق آیه قرآن: « وَسَخَّرَ لَكُم مَّا فِي السَّمَاوَاتِ وَمَا فِي الْأَرْضِ» به این نکته اشاره دارد که ما آسمان ها و زمین را به تسخیر در آوردیم و امروز ما شاهد این اتفاق هستیم و این پاسخ کسانی است که می گویند ما نمی توانیم، برای انسان هیچ محدودیتی وجود ندارد. راه های جذب ثروت و قوانین جذب یکی هستند و هرکس به اندازه نوع نگاه و ظرفیت خود برداشت می کند. برای درک بهتر این موضوع به حدیثی که از پیامبر اسلام نقل شده است توجه بفرمایید: حدیث بدین مضمون است که اگر ابوذر از دل سلمان خبر داشت یا برعکس، قطعاً همدیگر را می کشتند، مگر هردو از اصحاب پیامبر و مسلمان نیستند؟ پس چرا نسبت به دل هم آگاهی داشته باشند یکدیگر را می کشند؟! مگر هر دو از یک پیامبر و یک دین پیروی نمی کنند؟!!

منظور از این حدیث این است که یک اسلام وجود دارد اما هر مسلمانی یک برداشت از آن را می کند. جذب پول و قانون جذب نیز بدین صورت است که شما از الگو هایی که دارید براساس نوع برداشت خود تحلیل می کنید. بنابراین هرکس به اندازه ظرفیت خود از این دریای بی کران ثروت برداشت می کند. آیه ی دیگری نیز در قرآن کریم است که می فرماید: «اگر می خواستیم همه را به یک شکل می آفریدیم» یعنی اینکه ما قادر بودیم همه را به یک شکل خلق کنیم اما نخواستیم، ما انسان ها با هم متفاوت هستیم در دین، تفکر و رفتار هایمان. در ویدیوی هنر زندگی کردن کاملا به این موضوع که شما چه کسی را الگوی خود قرار می دهید پرداخته شده است. خیلی از افراد بر این باورند که ثروت چیز خوبی نیست و این تفکر غلطی است. بیشترین آیه ای که ما در روز تکرار می کنیم سوره حمد است که با شکرگزاری شروع می شود. شما باید به مرحله ای از آرامش آگاهی و ثروت برسید که در لحظه لحظه زندگی خود بتوانید شکرگذاری کنید و حمد و سپاس آن را به جای آورید. اگر در خصوص این مقاله پیشنهاد یا اطلاعات بیشتری دارید خوشحال میشویم این نقطه نظرات را در انتهای همین صفحه از طریق بخش دیدگاه ها ارسال نمایید. همچنین می توانید این نظرات و پیشنهادات را از طریق بخش تصاویر ارسالی شما برای ما ارسال کنید تا با اسم و مشخصات خودتان در همین بخش نمایش داده شوند.

جذب ثروت و قانون جذب و باورهای سخن پایانی

جذب ثروت و قانون جذب، راز های تروتمندان و قوانین کسب ثروت در مقاله حاضر به تحلیل بررسی شد. با توجه به اینکه خیلی از افراد به دنبال جذب ثروت و قانون جذب هستند اما راه دستیابی به آن را نمی دانند برآن شدیم تا در این مقاله به راه های جذب ثروت و قانون جذب، استفاده از اسناد و منابع درست بپردازیم. این اصول را نمی توان در قالب یک کیمیا، راز یا قرص به شما داد، باید چندین بار شما آنها را تمرین کنید تکرار کنید تا برای شما کارساز شود. در ویدیو های بعدی به شما توضیح خواهیم داد که چطور می توانید با قدرت انتخاب خود زندگی خود را تغییر دهید. فراموش نکنید که این شما هستید که تعیین می کنید چطور زندگی کنید و چه راهی را برگزینید. شما عزیزان می توانید تمام راه های جذب ثروت و قانون جذب را در ویدیوی “هنر زندگی کردن” آقای دکتر ملک پور ملاحظه نمایید و با تمرین و تکرار درس های آن به راز جذب ثروت و قانون جذب دست یابید.