• جذب ثروت و فراوانی و مقدمه ای بر آن

  • جذب ثروت و فراوانی و تبدیل نقطه ضعف به فرصت

  • جذب ثروت و فراوانی و ابعاد موفقیت

  • جذب ثروت و فراوانی و داستان موفقیت سیلوستر استالونه

  • جذب ثروت و فراوانی و ارزش دادن به خود

  • جذب ثروت و فراوانی و سخن پایانی

جذب ثروت و فراوانی

جذب ثروت و فراوانی و مقدمه ای بر آن

جذب ثروت و فراوانی به همراه بیان مختصری از داستان موفقیت برخی افراد معروف و ثروتمند در این مقاله مورد بررسی قرار گرفته است. می توان گفت مهمترین در مبحث جذب ثروت و فراوانی ، امید به آینده و تمرکز کامل بر روی هدف است. در این مسیر هیچ چیز بدتر از نا امیدی نیست. کسی که نا امید است و می ترسد یعنی خدا را فراموش کرده است. اما با رویا پردازی و امید به موفقیت، جذب ثروت و فراوانی امکان پذیر می شود. پس حتما در زندگی رویا داشته باشید و ایمان داشته باشید می توانید رویاهایتان را تبدیل به واقعیت کنید. وقتی تصمیم گرفتید به نتایجی که می خواهید برسید، دیگر اجازه ندهید محیط منفی روی شما تاثیر بگذارد. برای جذب ثروت و فراوانی در زندگی به پیروزی خود اطمینان داشته باشید، اگر همه دنیا جمع شوند و به شما بگویند تو نمی توانی، کافیست خود شما باور کنید که می توانید. مقالات وب سایت موفقیت موسسه ملک پور در تلاش است به شما در این راه کمک کند. با ما همراه باشید.

فایل تصویری موسسه ملک پور در خصوص جذب ثروت و فراوانی

فایل صوتی موسسه ملک پور در خصوص جذب ثروت و فراوانی

جذب ثروت و فراوانی و تبدیل نقطه ضعف به فرصت

روآن سباستین اتکینسون را می شناسید؟ او بازیگر، کمدین و فیلم‌نامه‌نویس اهل بریتانیا و هنرپیشه معروف نقش مستر بین است. قطعا همه شما کارهای او را دیده اید و او را می شناسید و حتما می دانید که او یکی از مولتی میلیاردرهای انگلستان است. اما موفقیت او اتفاقی و یا حاصل معجزه نبوده است. روآن اتکینسون وقتی کار خود را تازه شروع کرده بود، به دلیل ضعف در قدرت بیان نقش های زیادی به او پیشنهاد نمی شد، اما او از این نقطه ضعف به نفع خود استفاده کرد و تبدیل یکی از معروفترین کراکترهای طنز دنیا شد و حتی توانست لقب سر از ملکه انگلیس دریافت کرد. مثال های بسیار زیادی وجود دارد و افراد زیادی هستند که از هیچ شروع کردند و به هر جا که می خواستند رسیدند. در راه جذب ثروت و فراوانی ، نقاط ضعف خود را بشناسید و با هوشمندی آن ها را تبدیل به فرصت کنید.

تبدیل نقطه ضعف به قوت برای جذب ثروت و فراوانی

جذب ثروت و فراوانی و ابعاد موفقیت

در ویدئو های هنر زندگی کردن می آموزید که برای جذب ثروت و فراوانی ، شما باید در چهار جهت پیشرفت کنید. در همه موارد فکر و ذهن، روح، جسم و وضع مالی می توانید عالی باشید. برای موفقیت، لازم است برای پیشرفت در همه جهات تلاش کنید تا بتوانید از دل هیچ به همه جا برسید. می دانید چگونه؟ کافی است این جمله را همیشه و در همه حال سرلوحه خود قرار دهید: “به حق عمل کنید و صبور باشید.” این اصل در قرآن کریم نیز ذکر شده است “و تَواصَوا بِالحَقِ‌ّ وَ تَواصَوا بِالصَّبر ” شما نباید با یک شکست و یک ناکامی نا امید شوید. فقط به هدف خود بیندیشید و در این راه همیشه به حق و عدل در حق خود و دیگران عمل کنید، سپس صبور باشید و اطمینان داشته باشید این راه جواب می دهد.

ابعاد موفقیت در جذب ثروت و موفقیت

جذب ثروت و فراوانی و داستان موفقیت سیلوستر استالونه

سیلوستر استالونه را که می شناسید. یکی از معروفترین و ثروتمندترین بازیگران است که همواره فیلم های او طرفداران زیادی داشته است. او یک نویسنده بود و عاشق داستان نویسی و بازیگری. شغل و درآمد دیگری نداشت. داستانی را با الهام از یکی از مبارزات محمد علی کلی نوشته بود. سیلوستر برای چاپ این داستان سراغ افراد زیادی رفت. اما ناشران یا داستانش یا اصلا نمی پسندیدند و یا از او می خواستند که داستانش را اصلاح کرد. با وجود تمامی جواب های منفی که می شنید، باز هم مطمئن بود که می تواند کتابش را چاپ کند. پایداری او در این مسیر تا جایی پیش رفت که دیگر هیچ پولی برای ادامه زندگی نداشت و حتی همسرش نیز او را تنها گذاشت و تنها دوست او سگش بود. اما پس از مدتی به دلیل نیاز به پول، مجبور به فروش سگ شد. روزگار بسیار سختی را می گذراند. اما هیچ یک از این مشکلات سبب نشد که از هدف و رویای خود دست کشیده و شغل خود را تغیر دهد. به خود می گفت من می توانم و موفق می شوم. در نهایت نیز چنین شد. از یک دفتر فیلم سازی با او تماس گرفتند و موافقت خود را برای ساخت فیلمی از داستان او اعلام کردند. او در ابتدا بابت فروش داستانش پیشنهاد یک میلیون دلار پول می دهد که در ابتدا موافقت نمی شود اما باز هم او روی حرف خود می ماند بعد از اینکه این مبلغ را برای خرید داستانش قبول می کنند شرط دیگری می گذارد. کسی که از بی پولی همه چیزش را از دست داده، با شهامت جلو می رود و شرط خود را بازی در نقش اصلی فیلم می گذارد. کسی که حتی از نظر تکلم مشکل دارد و سال ها سختی را تحمل کرده است تا یک مشتری خوب برای کارش پیدا کند، اکنون که در یک قدمی جذب ثروت و فراوانی است، شرطی عجیب برای فروش داستانش پیشنهاد می دهد. به دلیل مشکلی که در بیان داشت در ابتدا پیشنهاد او را رد کردند و به او گفتند تو توانایی این کار را نداری. اما زمانی که متوجه جدی بودن او شدند شرط را پذیرفتند و در عوض رمان او را 500000 دلار ارزانتر خریدند. و این سکوی پرتابی برای سیلوستر در مسیر جذب ثروت و فراوانی بود.

سیلوستر استالونه و جذب ثروت و فراوانی

جذب ثروت و فراوانی و ارزش دادن به خود

یکی از قوانین مهم در راه جذب ثروت و فراوانی این است که کار خود را ارزان نفروشید. فرق شما با دیگران چیست؟ چرا فکر می کنید که دستمزد شما باید از همکاران یا هم صنفی های شما کمتر باشد؟ چرا لیاقت خود را کم می دانید؟ شما هم باید سود کنید. یاد بگیرید برای خودتان ارزش بیشتری قائل باشید و کار خود را تبلیغ کنید. خود را ارزشمند بدانید. در مسیر جذب ثروت و فراوانی برای خود و تلاش هایتان ارزش قائل باشید. در داستان زندگی سیلوستر خواندید که او با وجود نیاز شدید مالی و شرایط سخت زندگی، حاضر به کوتاه آمدن از خواسته های خود نشد و نه نیاز مالی و نه مشکل تکلمش سبب نشد که برای تحقق رویاهایش عقب نشینی کند. زمانی که همه او را تنها گذاشتند او هیچ گاه نخواست که شغل خود را تغییر دهد یا زحمات خود را ارزان بفروشد؛ چرا که به خود ایمان داشت و برای زحمات خود ارزش زیادی قائل بود. تو همانی که می اندیشی. اگر فکر می کنید می توانید حتما می توانید و اگر گمان می کنید که نمی توانید قطعا همین طور است.

جذب ثروت و فروانی و ارزش دادن به خود
زندگی نامه بیل گیتس
کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید
کتاب صوتی هفت عادت مردمان مؤثر
جذب ثروت و فراوانی و سخن پایانی

جذب ثروت و فراوانی یکی از مباحث پر طرفدار در بین مردم است. اما برای رسیدن به هر خواسته ای کسب دانش و عمل به قوانین لازم و ضروری است. در این مقاله تلاش کردیم به بیان قوانین اصلی جذب ثروت و فراوانی بپردازیم و با ذکر داستان های کوتاهی از زندگی دو نفر از افرادی که با سختی های فراوان توانسته اند ثروت و فراوانی را نصیب خود کنند، شما را متوجه نکات مهمی در این خصوص نماییم. سیلوستر، مستر بین یا هر کس دیگری اگر باور کند و مرزهای ذهنی خود را بردارد، می تواند به هر آرزویی دست یابد. اصل دیگری که برای جذب ثروت و فراوانی باید به خاطر بسپارید این است که نسبت به پول و ثروت دیدگاه مثبتی داشته باشید. هرگز نباید این دیدگاه را داشته باشید که پول داشتن بد است. کسانی می گویند پول بد است که می خواهند شما فقیر باشید. جذب ثروت و فراوانی، کسب موفقیت و پیشرفت همیشه خوب است. خودتان را باور کنید و به سمت آینده ای فوق العاده زیبا حرکت کنید.
ای برادر تو همه اندیشه ای ما بقی خود استخوان و ریشه ای
گر بود اندیشه ات گل گلشنی ور بود اندیشه ات خوار گلخنی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *