• جذب ثروت و شروع دوباره و مقدمه ای بر آن

  • جذب ثروت و شروع دوباره و الگوهای موفق

  • جذب ثروت و شروع دوباره و مثبت اندیشی

  • جذب ثروت و شروع دوباره و قدرت اراده

  • جذب ثروت و شروع دوباره و سخن پایانی

جذب ثروت و شروع دوباره و مقدمه ای بر آن

جذب ثروت و شروع دوباره از طریق معرفی الگوهای موفق در این نوشتار مورد بررسی و تحلیل قرار گرفته است. چگونه می توان پس از شکست، امید و انگیزه خود را حفظ کرد؟ جذب ثروت و شروع دوباره چگونه ممکن است؟ قدرت اراده  چه نقشی در شروع دوباره پس از تجربه شکست دارد؟ حتماً شما هم افرادی را می شناسید که توانسته اند پس از شکست، باز هم پیروز شوند. افرادی که در زندگی به واسطه خیانت و بدخواهی دیگران شکست می خورند، عموماً نگاهشان به زندگی نا امیدانه می شود. این افراد گمان می کنند که همه داشته های خود را از دست داده اند و دیگر امکانی برای جذب ثروت و شروع دوباره ندارند. اگر شما هم طعم شکست را چشیده اید باید به شما یادآوری کنیم که هیچ فرد موفقی بدون شکست و تحمل سختی های فراوان، موفق نشده است. با دنبال کردن مقالات و ویدئوهای رایگان وب سایت موفقیت موسسه ملک پور راه کارهای جذب ثروت و شروع دوباره را دریابید.

 مشاهده فایل تصویری موسسه ملک پور در خصوص جذب ثروت و شروع دوباره

فایل صوتی موسسه ملک پور در خصوص جذب ثروت و شروع دوباره

جذب ثروت و شروع دوباره و الگوهای موفق

زندگی انسان های موفق را ببینید و مطالعه کنید. حتماً نام اتومبیل تسلا را شنیده اید. این ماشین که با برق کار می کند، طرفداران زیادی نیز دارد. آیا داستان زندگی مدیر کارخانه اتومبیل تسلا را شنیده اید که چگونه سختی های فراوان را پشت سر گذاشته است؟ داستان زندگی بیل گیتس را چطور؟ اگر داستان زندگی این افراد را مطالعه کنید، حتماً تعجب خواهید کرد که با چه مشکلاتی و چه شکست هایی توانسته اند به این موفقیت دست یابند. برای جذب ثروت و شروع دوباره هیچ گاه دیر نیست. افراد بسیار دیگری نیز هستند که با تجربه شکست های سنگین، ورشکستی و خیانت نزدیک ترین دوستان، باز هم روی پای خود ایستاده و از نو شروع کرده اند. بیل گیتس که هم اکنون یکی از بزرگترین و ثروتمندترین مدیران دنیا در زمینه نرم افزار و تکنولوژی است، روزی از دانشگاه هاروارد اخراج شده بود. اما نه تنها این اتفاق برای او پایان داستان موفقیت هایش نشد بلکه بهانه ای برای شروع قوی تر و قدرتمندتر او بود. زندگی افراد موفق را مطالعه کنید و از آن ها الگو بگیرید. شما هم می توانید برای خود داستانی داشته باشید!

جذب ثروت و شروع دوباره و مثبت اندیشی

در زندگی هر کس فراز و فرودهای فراوانی وجود دارد و ممکن نیست در زندگی شما فقط نشیب و سر پایینی باشد. قطعاً فراز و پیشرفت هایی نیز تجربه کرده اید. بسیاری از افراد موفق و ثروتمند در دنیا، پس از شکستشان، با قوای بیشتری پیش رفتند و به نتیجه ای که می خواستند رسیدند. مهم نیست که چه کسی به شما بگوید که می توانید یا نمی توانید، مهم نیست که چند بار زمین بخورید، مهم این است که خودتان چگونه فکر می کنید و چقدر به خودتان ایمان دارید. چقدر خودتان و توانایی هایتان را باور دارید. زندگی گاهی ظالم و سخت است. اما این ماییم که اگر احساس مثبت داشته باشیم و اگر به جلو امیدوار باشیم هیچ کس نمی تواند ما را شکست دهد. آیا می دانید چه مقدار انرژی درون شماست؟ شما خالق زندگی خود هستید. شما همان چیزی هستید که می اندیشید. مثبت فکر کنید. هر شکست را یک درس برای پیروزی، جذب ثروت و شروع دوباره بدانید.

جذب ثروت و شروع دوباره و قدرت اراده

حتی اگر مانند بیل گیتس دانشگاه هاروارد شما را نخواست، ثابت کنید که شما بزرگتر از هاروارد هستید. شما هرچه بخواهید اتفاق می افتد. فقط کافی است خودتان را باور کنید و اجازه ندهید محیط اطراف و حرف دیگران بر روی شما و انرژی تان تأثیر منفی بگذارد. هر شکستی یک درس است. برخیزید و دوباره از نو شروع کنید. جذب ثروت و شروع دوباره تنها وابسته به تصمیم و قدرت اراده شماست. یک کودک زمانی که راه رفتن را می آموزد بارها زمین می خورد باز بلند می شود. میل به شروع دوباره و امید به پیروزی درون همه ما وجود دارد. وجود این وبسایت، مقالات موفقیت رایگان، سخنرانی های انگیزشی آقای دکتر ملک پور و کتاب های موفقیت که در این سایت به شما معرفی می شود هدفی به جز رسیدن به دنیایی بهتر را دنبال نمی  کند. اگر قدرت اراده خود را در جذب ثروت و شروع دوباره دریابید، شما هم می توانید برای داشتن دنیایی زیباتر و بهتر تلاش کنید. شما هم چنین می توانید برای انتقال احساسات مثبت خود به دیگران از طریق صفحه تصاویر ارسالی شما اقدام کنید.

جذب ثروت و شروع دوباره و سخن پایانی

جذب ثروت و شروع دوباره پس از بارها شکست هم امکان پذیر است و گواه این ادعا، افراد موفق زیادی هستند که ثابت کرده اند می توان از صفر شروع کرد و موفق شد. افراد زیادی در دنیا توانسته اند زندگی رویایی دلخواه خود را بدست آورند. شما هم می توانید صاحب زندگی رویایی خود باشید. به شرط اینکه با یک شکست عقب نشینی نکنید. برخیزید و دنیای خود را دوباره بسازید. جذب ثروت و شروع دوباره امکان پذیر است. به اخبار منفی توجه نکنید. تفکراتتان را مثبت کنید و تمرکز خود را روی هدف هایتان بگذارید. اگر شکست خوردید، زمین خوردید، این اتفاقات را بهانه ای بدانید برای اینکه محکم تر گام بردارید. با شکست شما قوی تر می شوید و با تجربه های بیشتر، جذب ثروت و شروع دوباره برایتان راحت تر می شود. پس شکست را ناکامی و سرانجام خود ندانید. شاید این مقاله کوتاه و فیلم صحبت های آقای دکتر شما را به تأمل وادارد تا با قوت و قدرت بیشتری برای جذب ثروت و شروع دوباره پیش بروید. مطمئن باشید که اگر تصمیم بگیرید، اگر اراده کنید، می توانید خواسته های خود را محقق کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *