• جذب ثروت و خوشبختی و مقدمه ای بر آن

 • جذب ثروت و خوشبختی و شرایط عمومی آن

 • جذب ثروت و خوشبختی و تمرکز بر هدف

 • جذب ثروت و خوشبختی و توجه به داشته ها

 • جذب ثروت و خوشبختی و موفقیت در همه ارکان

 • جذب ثروت و خوشبختی و سخن پایانی

قانون جذب ثروت و موفقیت

جذب ثروت و خوشبختی و مقدمه ای بر آن

جذب ثروت و خوشبختی چگونه امکان پذیر است؟ آیا شانس، سبب خوشبختی می شود؟ امکانات هر فرد چقدر در موفقیتش مؤثر است؟ چگونه می توان احساس خوب ناشی از جذب ثروت و خوشبختی را در خود بوجود آورد؟ شاید این پرسش ها برای شما نیز پیش آمده باشد، پاسخ این سوالات در مقاله پیش رو مورد بررسی و تحلیل قرار گرفته است. بسیاری از افراد گمان می کنند انسان های موفق از ابتدا چنین بوده اند. این افراد اغلب دلیل جذب ثروت و خوشبختی و زندگی پر از تنعم انسان های موفق را داشتن امکانات فراوان، استعداد ویژه، وجود ارث و … می دانند. به همین دلیل این افراد تصور می کنند، شانسی برای جذب ثروت و خوشبختی نخواهند داشت. اما واقعاً چگونه می توان به این افراد کمک کرد؟ وب سایت موفقیت موسسه ملک پور همواره در تلاش است که با انتشار مقالاتی در زمینه های مختلف و به صورت رایگان، بتواند افراد را یاری نماید. هم چنین شما می توانید با تهیه ویدئوی هنر زندگی کردن، از مطالب مفید بسیاری در راه جذب ثروت و خوشبختی استفاده نمایید.

 فایل تصویری موسسه ملک پور در باب جذب ثروت و خوشبختی

 فایل صوتی موسسه ملک پور در باب جذب ثروت و خوشبختی

جذب ثروت و خوشبختی و شرایط عمومی آن

واقعیت قانون جذب این است که تمام چیزهایی که ما جذب می کنیم و در واقع قدرت جذب تمام زیبایی هایی که در عالم هست، در خود ما وجود دارد. به گفته انسان های با تجربه همه افراد می توانند موفق باشند و جذب ثروت و خوشبختی برای تمام انسان ها امکان پذیر است. پس این تفکر که امکانات و شانس، عوامل اصلی خوشبختی هستند، نمی تواند باور درستی باشد. بلکه انسان با باور به خود، انتخاب هایش، اهداف و تلاش برای رسیدن به آن ها می تواند این توانایی را در خود ایجاد کند که همیشه در اوج خوشبختی باشد. اگر باور شما غیر از این است، می توانید به سرگذشت زندگی افراد موفق دنیا مراجعه کنید و ببینید که این افراد چگونه با وجود سختی ها و مشکلات فراوان در زندگی، تنها با تکیه بر باورهای مثبت توانسته اند به جذب ثروت و خوشبختی بپردازند. با مطالعه سرگذشت انسان های موفق متوجه خواهیم شد که این افراد بیش از آنچه که ما فکر کنیم سختی کشیده اند. پس کافی است باور کنیم، هر کاری که بخواهیم می توانیم انجام دهیم.

جذب ثروت و خوشبختی و تمرکز بر هدف

در راه جذب ثروت و خوشبختی، فقط لازم است که تمرکز و فکر خود را از انسان های منفی و فاسد برداشته و به انسان های مثبت فکر کنید. شاید به نظر این امر چندان مهم نباشد، اما در واقع تأثیرات زیادی بر روی زندگی ما خواهد داشت. بستگی به خود ما دارد که چگونه به قضایا نگاه کنیم و از چه دید به دنیای اطراف خود بنگریم. انسان های منفی همیشه در تلاشند تا دنیا را بدتر از آنچه هست به شما نشان دهند و مدام در پی یافتن مشکلات و سختی های زندگی هستند. در راه جذب ثروت و خوشبختی تمرکز خود را بر یادگیری از افراد مثبت بگذارید و در پی یافتن راه حل مشکلات باشید. یک ضرب المثل قدیمی می گوید:” هر کس نان دل خود را می خورد.” اگر حال دلمان خوب باشد و انسانیت را از درون خود تمرین کنیم، می توانیم به هرکجا که بخواهیم برسیم. پس فراموش نکنید مثبت بیندیشید و بر روی اهداف خود به طور کامل تمرکز کنید تا بتوانید هر چه سریع تر به خواسته و اهداف خود دست یابید.

جذب ثروت و خوشبختی و توجه به داشته ها

ثروت و خوشبختی همیشه پول و ثروت نیست و در بسیاری از مواقع لبخند همسرتان، احساس خوبی که با فرزندانتان دارید، حمایت یک دوست، سلامتی و امید می تواند بسیار ارزشمندتر از ثروت مادی باشد. به خاطر داشته هایتان خداوند را شاکر باشید و هر روز خود را با توجه به داشته هایتان سپری کنید. توجه به داشته ها یکی از کلیدهای جذب ثروت و خوشبختی است. بدانید که همه چیز پول نیست. اگر تفکر شما مثبت باشد و بر روی داشته های خود تمرکز کنید به راحتی می توانید پول را نیز بدست آورید. در زندگی ممکن است پول خود را از دست بدهید، ممکن است افرادی بیایند که ثروت مادی شما را بگیرند. زمانی که شما رشوه، دزدی، رابطه بازی، رفتارهای غیر انسانی را مشاهده می کنید، نباید نا امید شوید. مطمئن باشید که کائنات به آن ها هم پاسخ می دهند. افراد فاسد در دنیا همیشه برای رسیدن به اهداف خود از راه های منفی و خلاف تلاش می کنند. این افراد شاید در کوتاه مدت رشد کنند اما در بلند مدت حتماً نتیجه اعمال منفی و فاسد خود را خواهند دید. نقطه اوج بهره مندی از ثروت و خوشبختی زمانی است که از داشته های خود لذت می برید.

جذب ثروت و خوشبختی و موفقیت در همه ارکان

اکثر افراد موفق که الان در بهترین و بالاترین نقطه موفقیت و خوشبختی قرار دارند، از زیر صفر شروع کرده اند. این افراد با تلاش برای یادگیری راه های جذب ثروت و خوشبختی و بکار بستن این نکات توانسته اند به درجات بالای موفقیت در همه جنبه ها برسند. احساس خوشبختی و موفقیت را نمی توان تنها از طریق جذب پول و ثروت های مادی بوجود آورد و فرد موفق در همه ابعاد زندگی خود، احساس مثبتی دارد. توجه داشته باشید که خوشبختی باید تمام جنبه های زندگی را شامل شود و شما باید برای همه ابعاد زندگی خود از جمله ورزش، درس خواندن و مطالعه کردن، داشتن روابط مثبت و بدست آوردن ثروت کوشش کنید. موفقیت در گرو تلاش برای پیشرفت در همه جنبه ها خواهد بود. گروه موفقیت موسسه ملک پور نوید برگزاری سمینار بزرگ موفقیت را به همه مخاطبان خود می دهد و در تلاش است با برگزاری این سمینار بتواند به علاقه مندان در راه جذب ثروت و خوشبختی کمک نماید و به شما بگوید چگونه می توان در زندگی موفق بود.

جذب ثروت و خوشبختی و سخن پایانی

جذب ثروت و خوشبختی و راه های رسیدن به این مهم در این مقاله بیان شد. تأثیر شانس و امکانات در جذب ثروت و خوشبختی نیز بررسی گردید و متوجه شدیم که آنچه سبب رسیدن به خوشبختی می شود انتخاب های فرد و باور رسیدن به موفقیت و خوشبختی است و نه عوامل بیرونی. انسانیت را باید از درون خود آغاز کرد و قبل از ساختن انتظارات بالا از دیگران بهتر است بر روی اهدافمان تمرکز کنیم. تمرکز بر روی انسان های منفی سبب می شود که از اهداف خود دور شویم. با تمرکز بر روی هدف هایمان و توجه به داشته ها و تلاش برای موفقیت در همه ابعاد زندگی، در مسیر جذب ثروت و خوشبختی می توانیم بسیار سریع تر پیشرفت کنیم. دوستان عزیز باید توجه داشته باشید که خواستن، توانستن است. تمرکزتان را بر روی اهداف بزرگ خود بگذارید و از تمرکز بر عوامل منفی و مشکلات بپرهیزید. شما می توانید نظرات و تجربه های خود را در این زمینه، در قسمت دیدگاه ها برای ما بنویسید.

2 پاسخ
  • z.ghasemi
   z.ghasemi گفته:

   سلام و عرض ادب دوست عزیز
   از اینکه مطالب سایت مورد رضایت شما قرار گرفته است، بسیار خرسندیم. همراهی شما باعث افتخار ماست.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *