• جذب ثروت و تمرکز بر هدف و مقدمه ای بر آن

  • جذب ثروت و تمرکز بر هدف و رقابت

  • جذب ثروت و تمرکز بر هدف و فرکانس مثبت

  • جذب ثروت و تمرکز بر هدف و اراده الهی

  • جذب ثروت و تمرکز بر هدف و سخن پایانی

آموزش قانون جذب ثروت و تمرکز ذهن روی هدف

جذب ثروت و تمرکز بر هدف و مقدمه ای بر آن

جذب ثروت و تمرکز بر هدف همواره دغدغه بسیاری از افراد است. این موضوع مهم در این مقاله بررسی شده است. آیا می دانید تمرکز بر هدف چقدر در جذب ثروت موثر است؟ چه چیزهای می تواند سبب تمرکز بهتر ما بر اهدافمان شود؟ برای موفقیت و پیشرفت در شرایطی که بدگویی و بدخواهی وجود دارد، چه باید کرد؟ اگر شما هم به دنبال یافتن پاسخ این سوالات هستید در مقاله جذب ثروت و تمرکز بر هدف با ما همراه باشید. موفقیت در بیزنس با وجود بدگویی و بدخواهی دیگران، اگر خودتان بخواهید و اراده قوی داشته باشید، امکان پذیر است. در مسیر جذب ثروت و تمرکز بر هدف خود، به گونه ای عمل کنید که بدگویی ها نتواند سبب اخلال در امور شما شود. با مطالعه مقالات وب سایت موفقیت موسسه ملک پور می توانید اطلاعات بیشتری در خصوص جذب ثروت و تمرکز بر هدف بدست آورید.

فایل تصویری موسسه ملک پور در خصوص جذب ثروت و تمرکز بر هدف

فایل صوتی موسسه ملک پور در خصوص جذب ثروت و تمرکز بر هدف

جذب ثروت و تمرکز بر هدف و رقابت

در راه جذب ثروت و تمرکز بر هدف به نحوی جلو بروید که کسی نتواند شما را زمین بزند. حرف دیگران نباید سبب شود شما برای ادامه مسیرتان دچار تردید شوید و لازم نیست به هر حرفی اهمیت دهید. فقط در جایی به این حرف ها باید اهمیت داد، که به حق و از روی دلسوزی حرفی به شما گفته شود. اگر انتقاد و پیشنهاد منطقی از کسی شنیدید، بسنجید و اگر حرفش درست باشد، قبول کنید. در هر زمینه ای از کسب و کار، رقابت وجود دارد و ممکن است این رقابت گاهی ناسالم شود و بدگویی پشت سرتان باشد. همه کسب و کارهای موفق با این مشکل مواجه بوده اند. رقبایی هستند که حتی حاضرند برای ضربه زندن به شما هزینه کنند. و به ناحق شما را زمین بزنند و یا به دروغ از کار شما بد بگویند. بسیاری از افراد سعی می کنند از ایده های شما بدون اجازه استفاده کنند. اما مهم این است که فرکانسی که شما دارید چگونه است.

جذب ثروت و تمرکز بر هدف و رقابت

جذب ثروت و تمرکز بر هدف و فرکانس مثبت

برای جذب ثروت و تمرکز بر هدف ، فرکانسی که شما به عالم می دهید و نیتی که دارید، همان پیشرفتتان را تعیین می کند. فرکانس ذهن شما می تواند سبب موفقیت یا عدم موفقیت شما شود. شما اگر بخواهید پیشرفت کنید کسی نمی تواند مانع شود. فلج اگر قهرمان مسابقه دو نشود، تقصیر خودش است. اینکه شما از حرف دیگران اذیت بشوید دقیقا هدف بدخواهان شما است. توقف و نا امیدی شما کاری است که آن ها می خواهند. سعی کنید تمرکز خود را بر انرژی مثبت بگذارید. شما نان دل خود را می خورید. اگر دلتان صاف و فکرتان سالم باشد، با پیشرفت دیگران خوشحال می شوید. با این کار، فرکانس های مثبت به سمت اهداف خود می فرستید. هر فرکانسی که می فرستید و هر چه قدر که قلب بزرگی داشته باشید و عاشق تر باشید بیشتر موفق می شوید. نقطه تست این است که از خوشحالی دیگران خوشحال شوید. اگر چنین است خدا برای شما نعمت های زیادی می خواهد. اما اگر با پیشرفت دیگران ناراحت می شوید این خطرناک است و مستلزم این است که روی خود کار کنید.

جذب ثروت و تمرکز بر هدف و فرکانس مثبت

جذب ثروت و تمرکز بر هدف و اراده الهی

دو چیز در زندگی، پیشرفت و موفقیت شما را تعیین می کند. یکی خود شما و عامل اصلی دیگر خداوند است. در واقع می توان گفت عوامل اصلی موفقیت تان دو چیز است. یکی اینکه خودتان چقدر به خودتان اعتماد دارید و دیگر اینکه خدا چقدر بخواهد که شما بالا بروید و پیشرفت کنید. اگر خداوند بخواهد و خودتان نیز به اهدافتان ایمان داشته باشید و فرکانس مثبت به سمت اهداف خود بفرستید، می توانید گام بزرگی به سمت موفقیتتان بردارید. اما اگر خدا نخواهد کاری انجام شود، هر تلاشی بیهوده است. اینکه جایگاه شما چه باشد بستگی مستقیم به این دو امر دارد. جذب ثروت و تمرکز بر هدف اگر با اراده الهی همراه شود قطعا امکان پذیر است. شما می توانید در رابطه با تجارب خود در ویدئویی صحبت کنید و آن را برای ما ارسال کنید. هم چنین می توانید از تجربیات دیگر دوستان در زمینه جذب ثروت و تمرکز بر هدف که در صفحه تصاویر ارسالی قرار گرفته است، دیدن نمایید.

جذب ثروت و تمرکز بر هدف و اراده الهی
ویدیوی انرژی مثبت از طبیعت
ویدیوی جستجوی آرامش در طبیعت
ویدیوی حس خوب آرامش
جذب ثروت و تمرکز بر هدف و سخن پایانی

جذب ثروت و تمرکز بر هدف موضوع این مقاله بود و تاثیر تمرکز در جذب ثروت و موفقیت در این نوشتار بررسی شد. در مسیر موفقیت، بدون توجه به حرف های ناحق و بدگویی ها به مسیر خود ادامه دهید. با نگرانی از حرف های رقبا نمی توانید به جذب ثروت و تمرکز بر هدف بپردازید. حضرت علی به یکی از یارانش کمیل فرمود “يَا كُمَيْلَ بْنَ زِيَادٍ إِنَّ هَذِهِ الْقُلُوبَ أَوْعِيَةٌ فَخَيْرُهَا أَوْعَاهَا” قلبها مثل کاسه هستند و بهترین آن ها بزگترین و با ظرفیت ترین است. برای جذب ثروت و تمرکز بر هدف خود سعی کنید ظرفیت قلب خود را بالا ببرید. در دل خود برای همه خوب بخواهید و انرژی مثبت به دنیا بدهید. مهم نیست دیگران چه می گویند مهم این است که خودتان چه فکر می کنید و خدا چه چیز برای شما می خواهد. در مسیر جذب ثروت تمرکز بر هدف ، به چیزی جز موفقیت خود فکر نکنید و شاد باشید و انرژی مثبت به دیگران بدهید. مهم این است که خودتان چه فکری می کنید نه دیگران. خود را تست کنید ببینید چگونه هستید. اگر از دیگران کینه به دل می گیرید، بدانید که ایرادی دارید که باید آن را حل کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *