• جذب ثروت و ارکان موفقیت و مقدمه ای بر آن

  • جذب ثروت و ارکان موفقیت و عامل بودن

  • جذب ثروت و ارکان موفقیت و لزوم تغییر

  • جذب ثروت و ارکان موفقیت و لزوم اراده قوی

  • جذب ثروت و ارکان موفقیت و لزوم برنامه ریزی

  • جذب ثروت و ارکان موفقیت در زندگی و سخن پایانی

جذب ثروت و ارکان موفقیت و مقدمه ای بر آن

جذب ثروت و ارکان موفقیت و عوامل مؤثر، در این مقاله مورد ارزیابی قرار گرفته است. آیا می دانید راه های رسیدن به ثروت و موفقیت چه هستند؟ آیا ثروتمند شدن تنها عامل موفقیت است؟ اصول اولیه جذب ثروت و ارکان موفقیت چه چیزهایی هستند؟ خیلی ها در تعریف مدرن جذب ثروت و ارکان موفقیت، تصور می کنند که پولدار شدن تنها عامل موفقیت است. طبق تحقیقات آقای دکتر ملک پور موفقیت باید در تمام ابعاد و جنبه ها صورت بگیرد. بر اساس تعریف ایشان انسانی موفق است که نه تنها از نظر مادی ثروتمند باشد، بلکه رابطه قشنگی با خانواده اش داشته باشد و از حیث ذهنی و معنوی غنی است. انسان موفق جسم سالمی دارد. وقتی همه این ها را با هم داشته باشید می توانید بگویید یک انسان موفق و پیروز هستید و در زمینه جذب ثروت و ارکان موفقیت به درستی عمل کرده اید. سوال بسیاری از افراد این است که چگونه می توان راه های جذب ثروت و ارکان موفقیت را پیدا کرد؟ با مقالات وب سایت موفقیت موسسه ملک پور همراه باشید و اطلاعات خود را در خصوص حذب ثروت و ارکان موفقیت افزایش دهید.

 مشاهده فایل تصویری موسسه ملک پور در خصوص جذب ثروت و ارکان موفقیت

فایل صوتی موسسه ملک پور در خصوص جذب ثروت و ارکان موفقیت

جذب ثروت و ارکان موفقیت و عامل بودن

در خصوص موفقیت کتاب های متعددی به واسطه اساتید و دانشمندان علم موفقیت، روانشناسی، حقوق، تکنیک های مشاوره نوشته شده است. از جمله اشخاصی که مورد تأیید بسیاری از این اساتید بوده و فردی بسیار تأثیرگذار در زمینه علوم جذب ثروت و ارکان موفقیت به شمار می روند، آقای ویکتور فرانکل و آقای استفان کاوی هستند. استفان کاوی، استاد دانشگاه هاروارد، در زمینه مباحث موفقیت و زندگی افراد موفق مربوطه به 200 سال گذشته، تحقیق کرده و معتقد است یکی از اصلی ترین و مهمترین اصول موفقیت، عامل بودن به شمار می رود. در مبحث جذب ثروت و ارکان موفقیت، عامل بودن یکی از مهم ترین موضوعات است. فرض کنید شخصی به شما توهین می کند این که شما ناراحت بشوید یا نه را خودتان انتخاب می کنید. پس عامل خوشحالی یا ناراحتی تان خود شما هستید. منظور از عامل بودن، قدرت انتخاب است، انتخاب اینکه الان شما با همین میزان دارایی کنونی خود، چقدر احساس خوشحالی کنید. انسان های زیادی هستند که معتقدند هر چقدر هم که ثروت داشته باشند، باز هم برای احساس خوشبختی کافی نخواهد بود. ولی در مقابل اشخاصی هستند که از درون و به واسطه اندیشه هایشان غنی و ثروتمند هستند.

جذب ثروت و ارکان موفقیت و لزوم تغییر

به نظر شما انسان موفق کیست و چطور به این موفقیت می رسد؟ عامل بودن به چه معناست؟ چگونه می شود عامل بود؟ بر اساس اصول جذب ثروت و ارکان موفقیت ، اولین چیزی که شما باید به آن برسید این است که اگر می خواهید موفق شوید، این شمایید که باید تغییر کنید. شمایید که تعیین می کنید، موفقیت و اساساً زندگی کنونی و آتی شما چگونه باشد. بنابراین اولین چیزی که باعث تغییر می شود، این است که شما واقعاً تغییر را از درونتان بخواهید و خودتان انتخاب کرده باشید که چه طور زندگی کنید. برای درک بهتر این مساله به این مثال توجه کنید. روزی یک کشتی جنگی در حال حرکت بود. نزدیک صبح خدمه کشتی به ناخدا اطلاع می دهند، کشتی کوچکی از روبرو می آید و هر چقدر خدمه کشتی با علامت دادن بوسیله نور، از او می خواهند که مسیر خود را تغییر دهد، کشتی کوچک مخالفت می کند و به آنها می گوید که شما باید راه خود را تغییر دهید. ناخدا که از این برخورد بر آشفته می شود؛ نور کوچک را تهدید به برخورد می کند و از او می خواهد از جلوی کشتی بزرگ جنگی، کنار رود و کشتی جنگی راه خود را به هیچ وجه تغییر نمی دهد. در اینجا نور کوچک پاسخ می دهد که ما فانوس دریایی هستیم و در صورتی که مسیر خود را تغییر ندهید به صخره برخورد خواهید کرد. گاهی این ماییم که باید تغییر مسیر بدهیم. بعضی از ما می بایست به طور کلی اندیشه هایمان را تغییر دهیم. طرز نگاهمان را عوض کنیم. باید جور دیگری فکر کنیم. این که شما چه طور می خواهید زندگی کنید به انتخاب خودتان است.

جذب ثروت و ارکان موفقیت و لزوم اراده قوی

اینکه چقدر دیگر زنده هستیم را خودمان مشخص نمی کنیم اما چگونه زندگی کردن انتخاب ماست. ممکن است 6 ماه دیگر زنده باشید ولی از این زندگی لذت ببرید. بیاید تصمیم بگیرید که برای موفقیت در تمام ارکان و تمام جنبه ها تلاش کنید و با تکنیک های جذب ثروت و ارکان موفقیت ، به سمت موفقیت حرکت کنید. این امر نیازمند یک اراده قوی است. هرچه قدر که انسان بزرگی باشید ولی وقتی در راستایی که می خواهید اراده نکنید، نمی توانید در آن راستا موفق شوید. حتی اگر ذهن و فکرتان هم بخواهد که موفق باشید، بدون اراده قوی نمی توانید به اهداف والای خود دست پیدا کنید. بنابراین فقط خواستن کافی نیست و باید اراده قوی برای موفقیت داشته باشید. برای رسیدن به موفقیت، علاوه بر خواستن و تلاش کردن، داشتن اراده قوی نیز لازم و ضروری است.

جذب ثروت و ارکان موفقیت و لزوم برنامه ریزی

در مسیر موفقیت، ممکن است لازم باشد گاهی از خودتان و پولتان بگذرید. شاید لازم شود شما برای خانواده تان ایثار کنید. چون اگر امروز از خانواده غافل شوید و برای فرزندانتان زمان نگذارید، پولی که الان بدست می آورید، در آینده باید هزینه کنید. بعضاً هزینه هایی سخت و گزاف. بنابراین در راه رسیدن به اهداف خود، باید با برنامه جلو بروید. اگر در راه جذب ثروت و ارکان موفقیت برنامه ریزی داشته باشید، می توانید از هزینه های نا به جا، در آینده جلوگیری کنید. عدم برنامه ریزی، سبب می شود حتی مجبور شوید موفقیت هایی که بدست آورده اید را فدا کنید. با تهیه ویدئو هنر زندگی کردن، اصول برنامه ریزی را فرا می گیرید. هم چنین در هنر زندگی کردن، می توانید چگونگی برنامه ریزی با قدرت انتخاب و با اصول و اندیشه های درست را نیز بخوانید. اگر شما هم یکی از افرادی هستید که این ویدئو را تهیه کرده اید، می توانید نظرات، پیشنهادات و حتی احساس خود را در ویدئویی ضبط کنید و فیلم مربوطه را در این زمینه از طریق صفحه تصاویر ارسالی شما برای ما ارسال کنید.

جذب ثروت و ارکان موفقیت در زندگی و سخن پایانی

جذب ثروت و ارکان موفقیت در زندگی، با توضیح مهمترین ارکان موفقیت در این نوشته مورد بررسی قرار گرفت. در این مقاله با تعریف موفقیت آشنا شده و متوجه شدید که موفقیت فقط ثروتمند شدن نیست و زمانی که موفقیت در زمینه های ارتباط با خانواده، سلامتی جسم، غنی بودن ذهن و معنویات حاصل شود، آنگاه می توان گفت که فرد موفقی هستید. در مقاله جذب ثروت و ارکان موفقیت، بر روی موفقیت در همه ابعاد و همه جنبه ها، مورد بررسی قرار گرفت. اگر می خواهید بدانید چطور می توانید دوستان سالم و موفقی داشته باشید باید در ابتدا یاد بگیرید که چطور در درجه اول با خود آشتی کنید. قبل از هر چیز می توانید بر اساس اصول جذب ثروت و ارکان موفقیت، منش و شخصیت درونی خود را زیبا کنید. یادتان باشد این شمایید که تعیین می کنید چطور زندگی کنید و چقدر موفق هستید. در مبحث جذب ثروت و ارکان موفقیت می آموزید که هیچ کس جای شما تصمیم نمی گیرد و هیچ کس به جای شما خوشحال یا غمگین نمی شود. این شما هستید که تعیین می کنید. موفق باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *