• جذب ثروت و تفکرات مثبت و مقدمه ای بر آن

  • جذب ثروت و تفکرات مثبت و معجزه انرژی

  • جذب ثروت و تفکرات مثبت و قانون ارتعاشات

  • جذب ثروت و تفکرات مثبت و منفی بافی

  • جذب ثروت و تفکرات مثبت و سخن پایانی

جذب ثروت و تفکرات مثبت و مقدمه ای بر آن

جذب ثروت و تفکرات مثبت ، تاثیر مثبت اندیشی بر موفقیت و شرایط آن در این مقاله مورد بررسی علمی و تخصصی قرار گرفته است. تمامی نکات مرتبط با تفکرات مثبت در زندگی در این مقاله به صورت ساده و خلاصه آورده شده است. تاثیر تفکرات مثبت در زندگی چیست؟ انرژی مثبت و ارتعاشات چه تاثیری بر زندگی شما دارند؟ تفکرات مثبت در زندگی چگونه شکل می گیرند؟ در این مقاله پاسخ این سوالات را خواهید یافت. انسان ها تجلی تفکراتشان هستند و شخصیت آنها با تفکراتشان شکل می گیرد. شما عزیزان در صورت نیاز به آگاهی از جذب ثروت و قانون جذب ، مقالات و فایل های صوتی و تصویری موجود در سایت ها و شبکه های اجتماعی موسسه حقوقی ملک پور، همکار MIE از جمله وب سایت موفقیت این موسسه را مطالعه و مشاهده نموده و به طور رایگان از آنها بهره ببرید تا شاهد تغییرات بزرگ و مثبت در زندگی خود باشید.

فایل تصویری موسسه ملک پور در خصوص جذب ثروت و تفکرات مثبت

فایل صوتی موسسه ملک پور در خصوص جذب ثروت و تفکرات مثبت

جذب ثروت و تفکرات مثبت و معجزه انرژی

فیزیکدانان بر این عقیده اند که تمام جهان از انرژی ساخته شده است، در واقع در هر چه که در عالم وجود دارد انرژی جریان دارد و این انرژی ها می تواند مثبت یا منفی و با آثار گوناگونی باشد.

پژوهشگران نیز با بررسی علمی و آزمایشات مربوط به اثرگذاری ارتعاشات بر روی آب، به این نتیجه دست یافته اند که انرژی ارسالی از سمت محیط می تواند بر شکل مولکول های آب نیز اثر بگذارد. به طور مثال در صورتی که دو ظرف آب کنار یک دیگر داشته باشیم و به یکی از آن دو بگوییم تو زیبا هستی، شکل مولکول های آب حالتی زیبا و منظم به خود می گیرند و اگر به دیگری بگوییم تو زشت هستی شکل مولکول های آب به حالتی بی نظم و نازیبا تبدیل می شود.

حتی از زاویه معنوی و مذهبی نیز به این موضوع نگریسته شده است و زمانی که صدای دعا و نیایش یا قرآن خوانده می شود با نتایج خارق العاده ای روبرو می شویم، کافی است مولکول های آب را زیر میکروسکوپ ملاحظه کنید تا دریابید ذرات هستی همه به زیبایی جلوه گر می شوند و حال معنای این آیه که خداوند در قرآن می فرماید در می یابیم:

هر آنچه در زمین و آسمان وجود دارد مرا تسبیح می کنند.

ارتعاشات مثبت

جذب ثروت و تفکرات مثبت و قانون ارتعاشات

با این اوصاف در می یابیم تمام ذرات هستی واکنش گرا هستند و حتی اشیا و جامدات نیز از این قاعده مستثنی نیستند. حالات انسانی نیز متأثر از انرژی ها می باشد. وقتی انسانی حال خوبی دارد تصمیمات درست و ایده های خوب به ذهنش خطور می کند. افرادی که افسرده و غمگین هستند معمولاً اتفاقات تلخ بیشتری را تجربه می کنند و زندگی ایشان تهی از معنی است. حال در می یابیم چرا بسیاری از مربیان موفقیت می گویند اتفاقات خوب ناشی از احساسات خوب هستند و در واقع you are what you think ، یعنی تو همانی هستی که می اندیشی.

انسان چیزی جدا از اندیشه هایش نیست و این افکار انسان ها و ارتعاشات آن است که زمینه ساز آینده تیره یا روشن او خواهد بود. به قول حضرت مولانا:

این نکته رمز اگر بدانی، دانی

هر چیز که در جستن آنی، آنی

جذب ثروت و تفکرات مثبت و منفی بافی

هر آنچه انسان در جستجوی آن است و بدان می اندیشد و در بلندای همت خود قرار می دهد آینده او را خواهند ساخت.

از خصوصیات آدم های منفی با خصلت های منفی این است که در مورد سایر افراد بدگویی می کنند و انگاره های ذهنی منفی دارند، در زیر به برخی از باورهای مخرب این افراد اشاره می کنیم:

  • اگر شخصی پولداره یا خودش دزد بوده یا پدرش.
  • افراد ثروتمند از راه های نادرستی نظیر کلاه برداری از مردم به این ثروت رسیدند.
  • خانواده افراد ثروتمند معمولا دچار مشکلات و کمبودهای عاطفی هستند.
  • هر چقدر جیبت پرتر بشه نسبت به فقرا بی وجدان تر و بی مسئولیت تر میشی.

وقتی افکار ضمیر ناخودآگاه شما مسموم باشد امکان دستیابی به موفقیت امکان پذیر نمی باشد و باید زنگار از افکار بیهوده و اشتباه زدوده شود تا انسانی جدید متولد شود. آقای دکتر ملک پور موفقیت را در چهار بعد جسمی روحی فطری و مادی تعریف می نمایند و ما در این سایت افتخار داریم که در راستای تقویت هر 4 بعد موفقیت شما را همراهی نماییم تا عالی ترین سطوح انسانی خود را تجربه نمایید.

اگر در خصوص این مقاله و موضوع جذب ثروت و تفکرات مثبت پیشنهاد یا اطلاعات بیشتری دارید خوشحال میشویم این نقطه نظرات را در انتهای همین صفحه از طریق بخش دیدگاه ها ارسال نمایید. همچنین می توانید این نظرات و پیشنهادات را از طریق بخش تصاویر ارسالی شما برای ما ارسال کنید تا با اسم و مشخصات خودتان در همین بخش نمایش داده شوند.

جذب ثروت و تفکرات مثبت و سخن پایانی

جذب ثروت و تفکرات مثبت ، تاثیر مثبت اندیشی بر موفقیت و شرایط آن از جهات گوناگونی قابلیت بررسی داشت که به آن پرداخته شد. تاثیر شگرفت ارتعاشات و تفکر مثبت و انرژی مثبت در زندگی را نمی توان نادیده گرفت. تفاوت انسان های موفق با اسنان های ناکام در همین نکته نهفته است. اینکه شما عزیزان تا این لحظه در حال مطالعه این نوشتار هستید، به این معنی است که از شرایط کنونی خود راضی نبوده و نیاز به تغییر را در زندگی خود حس می کنید. در ویدیو های بعدی به شما توضیح خواهیم داد که چطور می توانید با استفاده از تفکرات مثبت در زندگی، آینده و زندگی خود و اطرافیانتان را به سوی موفقیت تغییر دهید. فراموش نکنید که این شما هستید که تعیین می کنید چطور زندگی کنید و چه راهی را برگزینید. لذا تاثیر تفکرات مثبت در زندگی را دست کم نگیرید. شما عزیزان می توانید تمام راه های جذب ثروت و قانون جذب را در ویدیوی “هنر زندگی کردن” آقای دکتر ملک پور ملاحظه نمایید و با تمرین و تکرار درس های آن به راز جذب ثروت و قانون جذب دست یابید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *