موسیقی مدیتیشن زیر جهت برنامه ریزی ذهن ناخودآگاه و رسیدن به آرامش توسط تیم موفقیت موسسه MIE تهیه گردیده و تقدیم به شما دوستان عزیز می گردد. مدیتیشن یکی از راه های رسیدن به آرامش درونی و همگام سازی امواج و ارتعاشات وجودمان با فرکانس های جهان هستی می باشد. جهت انجام مدیتیشن، داشتن تمرکز و پاکسازی ذهن از اتفاقات و امواج منفی امری بسیار مهم می باشد و در همین راستا، گوش فرا دادن به موسیقی های آرامبخشی از این دسته می تواند در این زمینه به شما کمک شایانی نماید. هم اکنون به این موسیقی زیبا گوش خواهیم داد.

هنگامی که شما به مدیتیشن می پردازید، گویی انگار تمام بدی ها و سختی ها و زشتی ها از این جهان بیرون رفته و آرامش و افکار و انرژی های مثبت جایگزین آنان می گردند. مدیتیشن یک تکنیک باستانی بوده و سالهای فراوان توسط بسیاری از افراد جهت قرار گرفتن در مسیر مثبت انرژی های جهان مورد استفاده قرار می گیرد. با انجام مدیتیشن و تمرکز بر موسیقی هایی که آرامش را در وجودتان جاری می نمایند و دغدغه ها را از شما دور می کنند، می توانید در جریان انرژی کائنات قرار بگیرید و زندگی خود را به طور کامل متحول سازید و با معنویت خالق هستی ارتباط بگیرید.

استفاده از این موسیقی ها به انواع گوناگونی امکان پذیر می باشد. شما در هنگام انجام مدیتیشن، در حال انجام کار های روزمره و حتی زمان هایی که خواب هستید نیز می توانید از آنها استفاده نمایید و ذهن ناخودآگاه خود را برنامه ریزی نموده تا بتوانید به آرامش درونی دست یابید. شما عزیزان می توانید در قسمت “دیدگاه ها” انتهای این مطلب، نظرات و تجربیات خود در خصوص تاثیر موسیقی مدیتیشن بر ذهن ناخودآگاه جهت رسیدن به آرامش درونی را با ما در میان بگذارید. همچنین با استفاده از “بخش تصاویر ارسالی شما” ویدیوها و تصاویر زیبا در این زمینه را برای ما ارسال نمایید تا با نام و نشان شما در سایت نمایش داده شوند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *