محتوای زیر جهت ایجاد انرژی مثبت در شما عزیزان توسط تیم موفقیت موسسه MIE تهیه گردیده و تقدیم به شما دوستان عزیز می گردد. انرژی یکی از مهم ترین ارکان زندگی بشری است و ایجاد انرژی مثبت در وجودمان و هماهنگ سازی آن با فرکانس های کائنات می تواند ما را به سمت آینده ای بهتر سوق دهد. انرژی مثبت درمانی برای روح ما انسان ها می باشد تا با استفاده از آن بتوانیم سختی ها را فراموش نموده و بتوانیم در مسیر شاد کامی و خوشبختی قرار گیریم. حال با هم به تماشای این ویدیو زیبا خواهیم پرداخت.

ویدیو فوق را دیدیم و از آن لذت بردیم. هنگامی که حس مثبت در شما ایجاد می شود و انرژی مثبت تمام وجودتان را فرا می گیرد، این احساس شما امواجی را در جهان هستی ایجاد می نماید و بر فرکانس های جهان هستی تاثیر می گذارد و موجب ایجاد روندی مثبت در این دنیا می گردد. موسیقی 532 هرتز در وجود ما طنین می اندازد و باعث باز شدن انسداد عاطفی ما می گردد و بر ذهن ناخودآگاه ما تاثیر گذاشته و تمام استرس ها را از ما دور می نماید. همواره مثبت بودن انرژی ما و همسو بودن آن با انرژی کائنات کلید زندگی لذت بخش است.

این دسته ازمحتواهای انگیزشی در زندگی بسیاری از افراد به صورت روزمره تاثیر می گذارند. بسیاری از افراد هر روزه با مشاهده این ویدیو ها و گوش دادن به موسیقی لذت بخش آن ها وجودشان را از انرژی منفی آزاد می کنند و انرژی مثبت را جایگزین آن می کنند و شما نیز می توانید از این ویدیو ها جهت همین امر استفاده نمایید. شما عزیزان می توانید در قسمت “دیدگاه ها” انتهای این مطلب، نظرات و تجربیات خود در خصوص امواج آلفا بر ذهن ناخودآگاه را با ما در میان بگذارید. همچنین با استفاده از “بخش تصاویر ارسالی شما” ویدیوها و تصاویر زیبا در این زمینه را برای ما ارسال نمایید تا با نام و نشان شما در سایت نمایش داده شوند

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *