ویدیو زیر با مضمون تمرکز بر طبیعت و شگفتی های آن توسط تیم موفقیت موسسه MIE تقدیم حضور شما دوستان عزیز می گردد. زیبایی های طبیعت یکی از بهترین محرک ها جهت ایجاد انگیزه و انرژی مثبت و پاک سازی انرژی منفی از وجود انسان ها می باشند. زیبایی های گوناگون طبیعت بی پایان هستند به گونه ای که ما با تعمق در آنها، می توانیم ساعت ها و روز ها و سالها به فکر فرو رویم و عظمت و جلال خداوند یکتا را در آنها دریابیم و به آرامش درونی برسیم.هم اکنون با یکدیگر به تماشای این ویدیو دلنواز و آرامش بخش خواهیم پرداخت.

زیبایی های این دنیا همواره در دیدرس ما انسان ها قرار دارند اما بسیاری از ما از آنها غافل هستیم و تا به حال با خود در این زیبایی ها و فراوانی آنها دقت نکرده ایم و در آنها وجود خداوند را جست و جو نکرده ایم. بسیاری از ما انسان ها این نعمات را به دلیل فراوانی آنها، نادیده گرفته ایم و پرودگار متعال را بابت این همه محبت به بندگانش شکر نگفته ایم. همانا جمال این دنیا بی کران و لطف خالقش بی پایان است. پروردگار این زیبایی ها را جهت ایجاد حس آرامش و انرژی مثبت و لذت بردن مخلوقاتش، برای آنها خلق نموده و ما بی نهایت از او سپاسگزاریم و او را شکر می گوییم.

بهره بردن از زیبایی های طبیعت، نه تنها با حضور در محیط، بلکه حتی با مشاهده تصاویر آن نیز امکان پذیر می باشد. شما امکان این را دارید که با دیدن ویدیو های زیبای طبیعت و گوش دادن به موسیقی های دلنواز، آرامش درونی خود را جست و جو نمایید و انرژی مثبت را در وجودتان جاری سازید. شما عزیزان می توانید در قسمت “دیدگاه ها” انتهای این مطلب، نظرات و تجربیات خود در خصوص طبیعت و تاثیر آن در ایجاد آرامش و انرژی مثبت را با ما در میان بگذارید. همچنین با استفاده از “بخش تصاویر ارسالی شما” ویدیوها و تصاویر زیبای طبیعت را برای ما ارسال نمایید تا با نام و نشان شما در سایت نمایش داده شوند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *