ویدیو زیر با محور تمرکز بر زیبایی های آرامش بخش طبیعت توسط تیم موفقیت موسسه  MIE تهیه گردیده و تقدیم به شما دوستان عزیز و گرامی می گردد. این دسته از ویدیوها با استفاده از تصاویر زیبای طبیعت و استفاده از موسیقی های متن دلنشین و آرامش بخش، باعث ایجاد حس مثبت در باطن ما می شوند و وجودمان را لبریز از آرامش می کنند. این دسته از محتوا ها با به تصویر کشیدن زیبایی های این جهان هستی و ایجاد حس خوب در ما، ورود به جریان انرژی مثبت و زندگی زیبا را برایمان هموار می سازند. هم اکنون به تماشای این ویدیو خواهیم پرداخت.

هنگامی که به زیبایی های طبیعت می نگریم، وجود خداوند متعال و عظمت او را در آنها احساس می کنیم و این حس نزدیکی به خداوند و تفکر در این موضوع که پروردگار این همه شگفتی را برای ما مخلوقاتش آفریده است، باعث پی بردن به لطف و محبت خداوند به بندگان حقیرش و شکرگزاری بیش از پیش او می گردد. نعمت های خداوند در این جهان به وفور یافت می شوند و ما بندگانش وظیفه داریم تا در آنها تعمق نماییم و ذات زیبا و پاک حق تعالی را در آنها جست و جو نماییم و با عجین شدن با روح پروردگار هستی، در زندگی خود به آرامش دست یابیم.

هر روزه بسیاری از افراد در دنیا از این دسته از ویدیو ها و موسیقی ها جهت رسیدن به آرامش و ایجاد حس مثبت و دوری از حس منفی استفاده می کنند. شما نیز می توانید همانند این افراد از این دسته محتواها بهره ببرید و با دیدن تصاویر زیبای طبیعت و گوش دادن به موزیک های دلنواز به آرامش برسید. شما عزیزان می توانید در قسمت “دیدگاه ها” انتهای این مطلب، نظرات و تجربیات خود در خصوص طبیعت و تاثیر آن در ایجاد حس آرامش را با ما در میان بگذارید. همچنین با استفاده از “بخش تصاویر ارسالی شما” ویدیوها و تصاویر زیبای طبیعت را برای ما ارسال نمایید تا با نام و نشان شما در سایت نمایش داده شوند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *