درباره ما

مشاهده فایل تصویری مدیریت محترم موسسه MIE درباره سایت موفقیت این موسسه

فایل صوتی مدیریت محترم موسسه MIE درباره سایت موفقیت این موسسه

در سایت موفقیت MIE، هنر زندگی کردن، اصول موفقیت و رسیدن به رویاهایتان را دنبال می کنید. هدف نهایی ما اطمینان از ارائه درست، علمی و آزمایش شده از برترین و به روز ترین مطالب اصول موفقیت از انسان هایی است که پیش از شما این مسیر را طی کرده و به نتیجه رسیده اند. به راستی بهترین و قوی ترین سایت موفقیت کدام سایت می باشد؟ ارائه درست ترین اصول قواعد زندگی و موفقیت در چه سایت ها و کتابهایی ارائه شده است؟ آیا همه این قوانین ما را به آرزوها و هدف هایمان می رساند؟

سایت موفقیت MIE مفتخر است تا در ارائه درست رازهای موفقیت، مطالب علمی در خصوص موفقیت، هنر زندگی کردن، قانون جذب، قوانین مرتبط با راهکارهای رسیدن به آرامش، ثروت، سعادت و برکت در زندگی مطالبی را بصورت رایگان خدمت شما همراهان عزیز ارائه دهد. سایت موفقیت MIE به گونه ای طراحی شده است که بصورت کاملاً علمی، به روز، کاربردی در خصوص قوانین جذب، قوانین مدیریت و رهبری، قوانین ارتباطات و ارتعاشات مطالبی را خدمت شما همراهان عزیز ارائه می دهد، که با به کارگیری آنها و تمرین اصول موفقیت بتوانید به تمام رویاهای خود در هر شغل و حرفه ای که هستند جامع عمل بپوشانید.

آیا مایل به دریافت کاربردی ترین اصول موفقیت از موفق ترین انسان های دنیا هستید؟

اصول موفقیت وارن بافت، ایلان ماسک، آنتونی رابینز، رابرت کیوساکی، استیو جابز، بیل گیتس و صدها افراد موفق دیگر که با به کارگیری و استمرار در این اصول به موفقیت و ثروت چشمگیر در تمام جنبه های زندگی خود رسیده اند؟

سایت موفقیت MIE از نظر ارائه مطالب درست، به روز، کاربردی و ساده موفقیت آنقدر غنی و دقیق است که شما عزیزان با یک برنامه ریزی و استمرار در پیگیری و به کار بردن قوانین موفقیت در سایت ما می توانید به تحقق رویا ها و هدف های خود جامعه عمل بپوشانید.

سایت موفقیت MIE چه خدماتی را ارائه می دهد؟

  • سایت موفقیت MIE اصول اولیه موفقیت و قوانین راز را به زبان ساده و عملی که تمام جنبه های زندگی شما را در بر می گیرد ارائه می دهد.
  • سایت موفقیت MIE مطالبی را درخصوص ارتباط درست با همسر و خانواده، ارتباط موفق با صاحبکار و مشتریان را به طور علمی عنوان می دارد.
  • سایت موفقیت MIE نحوه صحیح تعیین هدف و برنامه ریزی را خدمت شریفتان آموزش می دهد.
  • سایت موفقیت MIE از راز موفقیت افراد بزرگ جهان مثل بیل گیتس، استیوجابز، دارن هاردی و صدها میلیونر خود ساخته جهان برای شما پرده بر می دارد.
  • سایت موفقیت MIE با ارائه محصولاتی اعم از کتاب های صوتی موفقیت ، مقالات علمی، مکمل های غذایی برای تقویت ذهن و جسم سالم در راستای رسیدن شما به اهدافتان فعالیت می کند.

سوال اینجاست که ما چرا باید سایت موفقیت MIE را در میان این همه سایت های موفقیت انتخاب کنیم؟ سایت موفقیت MIE چه ویژگی های بارزی دارد که آن را از سایر سایت های موفقیت دیگر متمایز می کند؟

سایت موفقیت MIE توسط آقای دکتر ملک پور مدیریت محترم موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای MIE اتریش با بیش از 5 دفتر و شعبه فعال در کشورهایی چون اتریش (شهر وین)، کانادا (شهر ونکور)، بلاروس و ایران می باشد، راه اندازی شده است. آقای دکتر ملک پور با بیش از 10 سال سابقه درخشان در امر کار آفرینی، مدیریت موفق موسسه حقوقی ملک پور و موفقیت شخصی، بیش از 200 سال اصول مدیریت و موفقیت در جهان را از کتب و آثار موفقیت موجود مطالعه نموده اند و شخصاً آنها را در زندگی شخصی و حرفه ای خود به کار برده و به نتیجه رسیده اند.

سایت موفقیت MIE به پشتوانه تجربیات آقای دکتر امیر محمد ملک پور، مدیریت موسسه حقوقی ملک پور و دانشجوی دکتری در اروپا تمام تجربیات و اصول موفقیت خویش را  در ویدئوی هنر زندگی کردن گردآوری کرده است. افتخار و دلگرمی ما این است که آقای دکتر ملک پور با استفاده از همین اصول موفقیت، قانون جذب، قانون ارتعاشات و اصول ثروت آفرینی به موفقیت دست یافته اند.